APRICITY Andrzej Zagdański

Pamiętaj, że kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na
przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
 • 517-165-329
 • Wolbromska 48, Warszawa  <


  Częste pytania

  Cena każdego projektu jest ustalana indywidualnie według wymagań Klienta. Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny przedstawiając swoje wymagania - wówczas będziemy mogli wycenić projekt. 

  Do każdej wykonanej przez nas strony internetowej dołączamy darmowe, trzymiesięczne wsparcie techniczne. Przez ten czas usuwamy wszelkie niewykryte wcześniej usterki na stronie internetowej, wprowadzamy zasugerowane przez Klienta zmiany, instruujemy, jak korzystać (np. publikować treści) oraz - na życzenie Klienta - zapewniamy pełne działania administracyjne. Okres darmowego wsparcia technicznego może być przedłużony za opłatą. 

  Standardowo nie pobieramy zaliczek lub zadatków. W przypadku niektórych projektów konieczne może być jednak opłacenie zakupu niektórych elementów, takich jak hosting, wtyczki, czy motywy. Pełną opłatę za usługę pobieramy dopiero wtedy, gdy projekt zostanie zatwierdzony przez Klienta. 

  Tak, właściwie na terenie całego świata. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu u Klienta w celu możliwości sprawnej komunikacji. Jeśli zależy Ci na możliwości omówienia projektu na żywo, skontaktuj się z nami w tej sprawie.